AKTUALNOŚCI
 
PLAYER
Untitled Document
Co nowego na stronie?
Nowa ankieta online (19 maja)
Nowy button do glosowania w rankingu stron (19 maja)
Wydarzenia
AOB: premiera singla Would You Believe (27/02/2015)
AOB: nowy album - HIDDEN GEMS (06/03/2015)
AOB: TV program o All That She Wants (Szwecja) (18/03/2015)
AOB: urodziny Jonasa (21/03/2015)
 
   
 
     
 
NEWS
 
ŚLEDŹ NAS NA
 
     
 
FORUM
 
 
SONDA 14
Untitled Document

W jakiej formie zamierzasz kupić album Hidden Gems?

cyfrowej
fizycznej (CD lub winyl)
cyfrowej i fizycznej
w żadnej
FANI
WORLD TOUR
 
 
KUP PŁYTY
 
-----------
-----------
-----------
 
GŁOSUJ NA NAS
 
 
NEWSLETTER
Untitled Document
Twój E-mail
Dodaj
Usuń
 
CIEKAWE LINKI
 
 
Jesteś
gościem na stronie
 
 
 
 
KONCERT W BUKARESZCIE
11 listopada 2008


Premierowy koncert Ace of Base w Rumunii odbył się w sobotni wieczór, 8 listopada, w Bukareszcie. Na około godzinę przed show, zespół nagrał video dla swojego kanału YouTube, w którym Jenny, Jonas i Ulf opowiadają o wrażeniach z pobytu w Rumunii, jak wyglądał ich dzień i przygotowania do show.

Koncert rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem. Prawie cała Sala Palatului była wypełniona fanami (media donoszą, że na widowni było około 3500 osób). Jest to sala z miejscami siedzącymi, jednak gdy tylko rozległy się dźwieki popularnych hitów Ace of Base, wszyscy wstali i zaczęli tańczyć. Grupa miała bardzo dobry kontakt z publicznością. Jenny "uczyła" imion członków zespołu, a wszyscy na widowni z chęcią powtarzali "Hi Uf", "Hi Jonas", "Hi Jenny". Wokalistka powiedziała wiele miłych słów do zebranych ludzi i podziękowała, że zespół może dla nich wystapić. Podczas finału koncertu, Jenny wciągnęła na scenę kilkuletnią dziewczynkę i współnie zaśpiewały fragment The Sign. Fani zwrócili uwagę na bardzo dobre nagłośnienie wystepu, a także na kolejne udoskonalenia w aranżacjach utworów i nowy strój Jenny w pierwszej cześci koncertu.

Po zakończeniu show zespół miał krótkie spotkanie ze szwedzkim ambasadorem, a nastepnie z grupą fanów, przybyłych także z innych krajów. Każdy mógł sobie z nimi zrobić zdjęcie, zdobyć autograf i porozmawiać. Podczas spotkania Jenny zaśpiewała rumuńską piosenkę ludową, a wzruszeni fani śpiewali razem z nią. Natomiast Jonas pytał wszystkich o wrażenia z koncertu i które piosenki najbardziej się podobały.

Następnie zespół udał się na oficjalne after party w jednym z klubów w Bukareszcie, gdzie przy dźwiękach muzyki z lat 90-tych (również piosenek Ace of Base) bawili się razem z organizatorami, ekipą pracujacą nad show i znajomymi.

W „zobacz więcej” transkrypty, pliki video i zdjęcia z koncertu

Źródło: AceofBaseRedefined.com, The AceBoardsACE OF BASE W RUMUNII
10 listopada 2008


Ace of Base spędzili ostatni weekend w Rumunii, gdzie w sobotni wieczór, 8 listopada, zagrali koncert w stolicy kraju - Bukareszcie. Wizyta zaczęła się już w piątek, który był „Dniem z Ace of Base”, w lokalnym radiu MagicFm (patrona medialnego koncertu). Jenny i Jonas odwiedzili rozgłośnie, gdzie udzielili krótkiego wywiadu i podpisywali płyty-nagrody dla fanów. Na pytanie o ulubioną piosenkę ze swojego repertuaru, Jenny wskazała na nowe Wheel Of Fortune, gdyż uwielbia energię tego utworu. Zespół powiedział, że rumuńscy fani są dla nich bardzo specjalni i gorąco zapraszali wszystkich na koncert zapewniając, że nawet ci, którym nie uda się przyjść, są dla nich ważni. Kolejnym punktem dnia miała być wizyta w najpopularniejszy rumuńskim talk-show telewizyjnym „Teo Live”, jednak nie doszła ona do skutku ze względu na duże korki w mieście.

Na drugi dzień, 8 listopada, w Grin Grand Hotelu odbyła się konferencje prasowa Ace of Base. Zespół wyjaśniał rumuńskim mediom, że zdawał sobie sprawę z sukcesu jaki osiągnął kiedyś w Rumunii, jednak ze względu na szalone tempo ówczesnej promocji nie mogli odwiedzić tego kraju. Poza tym kiedyś byli bardziej zespołem studyjnym, a teraz zamienili się w zespół koncertowy i odkrywają uroki bycia na scenie. Na pytania o nowy album zespół odpowiedział, że pracują nad nim z kilkoma producentami z Nowego Jorku i Sztokholmu. Wiedzą, że fani mają wielkie oczekiwania, że jest ogromna presja, by znów powrócić na szczyt. Jenny powiedziała jednak, że odbierają to inaczej, tak jak zresztą ogólnie całe życie, jako nową szansę, nowe możliwości, by ciężko pracować i ponownie osiągnąć sukces. Według Jonasa zespół wraca w dobrym momencie, gdyż nie są teraz tak uzależnieni od wytwórni płytowej, co nie ogranicza ich kreatywności. Ulf wspominał o otworzeniu się na fanów, dzięki nowym technologiom internetowym, a także o przyszłej współpracy nimi, którą określił jako „mała demokracja" lub „kontrolowany chaos”. Rumunia i jej mieszkańcy zrobili bardzo pozytywne wrażenie na Jenny, która zadeklarowała, że „zdecydowanie mogłaby się tu przenieść”. Ace of Base opowiadali także, które muzyczne zespoły rumuńskie są im znane i o spotkaniu z jednym z najpopularniejszych obecnie muzyków w Rumunii – Mariusem Mogo (Morandi) – z którym być może kiedyś będą współpracować. W „zobacz więcej” video i zdjęcia z konferencji prasowej.

Źródło: Apropo.ro, MediaFax.ro, MagicFM.roDZIEŃ Z ACE OF BASE W RADIU MAGIC FM
07 listopada 2008


Dzisiejszy dzień to "Dzień z Ace of Base" w rumuńskiej stacji radiowej Magic FM. Na antenie rozgłośni, będzie można usłyszeć wiele piosenek Ace of Base, zapoznać się z historią zespołu, a także wygrać bilety na jutrzejszy koncert grupy w Bukareszcie. Radia można posłuchać online TUTAJ

Źródło: MagicFM.roGREATEST HITS BOX - JAK TO WYGLĄDA?
06 listopada 2008


Przedstawiamy pierwsze zdjęcia najnowszej kompilacji Ace of Base - Greatest Hits, która wejdzie do sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Ekskluzywne wydanie zawiera 3 płyty (Greatest Hits, Classic Remixes, Music Videos DVD), każda w osobnym pudełku typu digipack z okładkami z tym samym designem, lecz różniącą się od siebie kolorystyką. Do tego dołączona jest książeczka z opisami zawartości płyt, biografią i ze zdjęciami z różnych okresów działalności zespołu. Wszystko zapakowane jest w elegancką obwolutę. Kolejne zdjęcia kompilacji w "zobacz więcej".

Źródło: AceofBaseRedefined.comSHOW W RYDZE PRZESUNIĘTY / NOWE DATY
05 listopada 2008

Show Back 2 the 90's z Ace of Base, który miał się odbyć 21 listopada w Rydze, został przesunięty. Według managera zespołu nowa data występu to 20 marca 2009 roku. Zakupione bilety zachowują ważność.

Kolejne miejsce, gdzie jeszcze w tym roku wystąpi Ace of Base to Karaiby - 17 grudnia spodziewany jest koncert w Santo Domingo, stolicy Dominikany.

Źródło: Urbania GroupULF NA KONFERENCJI SIME'08
04 listopada 2008

Ulf weźmie udział w konferencji SIME’08 w Sztokholmie (13 listopada), gdzie będzie opowiadał o tym jak Ace of Base używa internetu by połączyć się z fanami i jak to napędza ich wielki powrót i nową trasę koncertową. SIME (Scandinavian Interactive Media Event) jest największą tego typu konferencją w Północnej Europie, poświęconą takim zagadnieniom jak cyfrowe możliwości, technologie, komunikacja, internet i przedsiębiorczość.

Źródło: SIME BlogWHEEL OF FORTUNE 2009 - NOTOWANIA
03 listopada 2008

Po 10 dniach od premiery, Wheel Of Fortune 2009, mimo braku intensywnej promocji w skandynawskich mediach, zadziwiająco dobrze radzi sobie w codziennych notowaniach na listach najlepiej sprzedających się utworów w formacie mp3. Co ciekawe piosenka pojawiła się również w zestawieniach sprzedaży w krajach takich jak Hiszpania czy Francja, w których Wheel Of Fortune 2009 w ogóle nie jest grane w mediach. Nagranie  zdobywa  powoli
popularność w stacjach radiowych w różnych częściach Europy. Poza Skandynawią można je usłyszeć między innymi w Belgii, Chorwacji, Grecji, Niemczech i Rosji. Piosenka grana jest również w klubach - także w tak odległych miejscach jak Chiny.

Kliknij „zobacz więcej” by obejrzeć szczegóły notowań i stacje radiowe, które grają Wheel Of Fortune 2009.


Źródło: AceofBaseRedefined.comOFICJALNY BLOG I NEWSLETTER
02 listopada 2008


W piątek, 31 października, na oficjalnej stronie zespołu został otwarty blog, w którym opublikowano długi list od Ulfa. Muzyk na wstępie przeprasza za okropną komunikację między zespołem i fanami w ostatnim czasie i obiecuje, że od tej pory wszystko się zmieni. Dalszą cześć listu wypełniają odpowiedzi na kilka najczęściej pojawiających się wśród fanów pytań dotyczących Ace of Base. Ulf opowiada o Linn, o albumie Greatest Hits (musi zostać wydany, by wypełnić ostatnie zobowiązania zespołu wobec starego kontraktu), o tym, że już trwają negocjacje w sprawie podpisania umowy z nową wytwórnią i innych szczegółach. Ulf wyjaśnia również, że to spotkania z fanami w 2005 roku (podczas występów na Night Of The Proms w Belgii) było impulsem, dla którego zespół postanowił powrócić i opowiada jak wyglądały przygotowania do powrotu i o pracy nad nowym albumem który „zmienia formę z dnia na dzień”.

Również w piątek do fanów na całym świecie dotarł e-mail z długo oczekiwanym pierwszym newsletterem od Ace of Base (można go także obejrzeć na AceofBase.com w sekcji NEWS). W wiadomości można przeczytać fragment bloga zespołu, a także kilka aktualności i newsów, między innymi o organizacji charytatywnej „aGoodCause”, której zespół jest ambasadorem, z prośbą o kupowanie singla i albumu przez stronę AceofBase.com, co zapewni wsparcie tej instytucji. Zespół zachęca do częstego odwiedzenia oficjalnej strony, na której już w następnych tygodniach będą się pojawiać różne atrakcje (stworzone dzięki firmie A.C.E. 3.0), a także do zapisywania się w dziale COMMUNITY (pierwsze 1000 osób dostanie darmowe mp3 z Wheel of Fortune 2009).

Kliknij „zobacz więcej” by przeczytać więcej szczegółów w dokładnym tłumaczenie bloga i newslettera.

Źródło: AceofBase.com<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 Starsze >>

Content Management Powered by CuteNews