WITAMY NA CZACIE FANÓW ACE OF BASE
 


Zapraszamy w każdą NIEDZIELĘ o godzinie 20:00

Aby wejść na czat należy wpisać swój nick (screen name) w oknie poniżej i kliknąć "login":


Czat obsługuje dźwięk oraz obraz z kamer video, tak więc możliwe jest tworzenie video-konferencji z uczestnikami czatu. Można się również zarejestrować (sing up!), co umożliwia stworzenie własnego unikalnego konta na hasło i inne dodatkowe opcje (np. dodanie zdjęcia)


HISTORIA POLSKICH CZATÓW ACE OF BASE

Pierwszy czat fanów Ace of Base miał miejsce 16 listopada 2002 roku. Od tamtego czasu terminy spotkań on-line były ogłaszane na polskiej stronie lub forum i odbywały się co pewien czas. W końcu czat stał się wśród fanów na tyle popularny, że ustalono dla niego stały termin - w niedzielę wieczór. Od tamtej pory (2004 rok) niedzielne czaty stały się tradycją i każdy taki wieczór gromadzi przy komputerach Acerów z Polski i z zagranicy.

Pierwsze czaty korzystały z serwisu Polchat, a później z pokoju "Ace of Base" na WP.pl Aktualnie spotkania odbywają się na czacie stworzonym przez zagraniczne strony Ace of Base (AceBoards, AceIsland).

Motyw przewodni czatów to oczywiście Ace of Base, ale nie jest to jedyny poruszany temat. Jeśli więc chcesz poznać ciekawych ludzi, pożartować, wymienić się swoimi poglądami z fanami takimi jak Ty, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie. Do zobaczenia on-line!